Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 

Hlavní menu:Doprava

Doprava

S ohledem na dopravní opatření, kapacitu parkovišť a příjezdových tras doporučujeme poutníkům využít veřejnou dopravní síť – vlakovou dopravu (na vlakové nádraží Stará Boleslav); autobusovou dopravu (kyvadlová doprava ze stanic metra Prahy – Černého Mostu (metro B) nebo z Prahy – Letňan (metro C) na autobusové nádraží v centru Staré Boleslavi). Zde naleznete jízdní řády veřejné dopravy, 1 MB.

V případě příjezdu osobními automobily (resp. zájezdovými autobusy) přijíždějte v dostatečném předstihu – doporučovaný čas příjezdu je 4:00-7:00 hodin. Jednotlivé sektory auditoria budou pro návštěvníky otevřeny od 4:00 hod. Každý zájezdový autobus musí být označen cedulkou, kterou si můžete stáhnout ZDE, 189 kB.

S ohledem na zajištění bezpečnosti a plynulosti dopravy pěších návštěvníků papežské bohoslužby i významných osob bude v den konání papežské bohoslužby dne 28. září 2009 zcela uzavřeno město Stará Boleslav pro motorová vozidla. Na všech vjezdech do města bude omezen vjezd motorových vozidel, který bude střežen dopravním oddělením Policie ČR. Město Stará Boleslav bude plně uzavřeno v období od neděle 27. září 2009 od 12:00 hodin do pondělí 28. září 2009 do 20:00 hodin (zde naleznete detailnější informace).

S uzavřením města souvisí i uzavření křižovatky v km 14 – Exit 14 – na rychlostní komunikaci R10 Praha – Mladá Boleslav. Veřejná autobusová doprava ČSAD Střední Čechy bude jako jediná zajíždět do města na autobusové nádraží ve Staré Boleslavi. Pro ostatní motorová vozidla (osobní automobily, zájezdové autobusy) jsou navrženy záchytná parkoviště na okrajích města (viz mapy níže) přístupná z Exitu 17.Ke stažení: Stará Boleslav


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS