Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 

Hlavní menu:Televize Noe

Televize Noe

Televize Noe je česká nekomerční televize se sídlem v Ostravě. Držitelem licence pro vysílání je nezisková společnost Telepace s.r.o. Tato společnost navazuje práci televizního studia, provozovaného občanským sdružením Telepace. Jde o patnáctiletou tradici činnosti s mladými i dospělými v jejich přípravě i v působení ve sdělovacích prostředcích. Základy společností jsou spojeny s osobou P. Leoše Ryšky, SDB.

Noe je televizí s etickým rozměrem. Vysílání má pokojný charakter spojený s pozitivním pohledem na svět. Nabízí zdravý životní styl s cílevědomým omezením násilí a nemravností. Tv Noe zprostředkovává zdravé hodnoty a všeobecnou snášenlivost mezi lidmi. Klade důraz na vzdělávání, na kulturní, duchovní a estetické prožitky. Příležitost dostávají rovněž církve, neziskové a veřejně prospěšné organizace. Noe počítá s možností pořizovat vlastní nahrávky i živá vystoupení koncertů a divadelních představení.

Program je do jisté míry komplementární s vysíláním Radia Proglas. Tv Noe spolupracuje na několika úrovních s mnoha televizemi obdobného zaměření ve světě.

Program je určen celé rodině. Oslovuje široké spektrum diváků všech generací bez ohledu na vzdělání. Všímá si různých sociálních skupin od střední vrstvy přes sociálně slabé nebo handicapované občany až po národnostní menšiny. Zohledňuje ty, kteří ve společnosti nemají výrazný hlas.

Tv Noe vysílá od roku 2006, nyní již devatenáct hodin denně. Program sestává z vlastních pořadů aktuálních i archivních, dále z pořadů připravených tuzemskými nebo zahraničními producenty a studii.

Signál Tv Noe se šíří pomocí digitálního satelitního vysílání DVB-S ze satelitu Astra 3A. Program lze sledovat i prostřednictvím internetu, IPTV a televizních kabelových sítí. Neoficiální měření týdenní sledovanosti (WR) vykazuje okolo 150.000 diváků. Program je připravován převážně v ostravském sídle, některé pořady vytvářejí regionální studia v Praze, Brně, Zlíně. Na tvorbě se podílí i řada jednotlivců a kulturních institucí.

Televize Noe vysílá jen díky spolupráci dárců, diváků. Nevysílá reklamu. Klub přátel Telepace a televize NOE je volným sdružením těch, kteří spolupracují a tyto cíle podle možností také finančně podporují.

Televize Noe dává hlas opomíjeným, nabízí přátelství osamělým, příležitost začínajícím, je alternativou (ne)spokojeným a možným prostorem pro hledající. Televize Noe je televizí dobrých zpráv!

Kontakt:
TELEPACE s.r.o.
Kostelní nám. 2
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava
tel.: +420 595 177 301
e-mail: info@tvnoe.cz
www.tvnoe.cz
© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS