Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
28.07.2009, autor: Tereza Pourová, kategorie: Mládež

Předprogram pro mládež ve Staré Boleslavi

Mladí lidé se ve Staré Boleslavi společně setkají již o den dříve
Předprogram pro mládež ve Staré Boleslavi

V čase návštěvy Svatého otce v naší zemi se mládež zúčastní vlastního předprogramu, který začne v neděli 27. září 2009 od 19.30 na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi. K vidění budou scénky, vystoupí i pozvaní hosté. Program hudebně doprovodí skupina Credenc. Předpokládaný konec je ve 22.30, poté je možnost soukromé adorace v bazilice. Účastníci mohou nocovat ve vlastních stanech na louce, kde budou následující den slavit mši svatou se Svatým otcem.

V den setkání se od 6.00 hodin promítá film, o půl hodiny později začne samotný ranní program, kterým provázejí moderátoři. Během programu se mladí setkají se sv. Václavem a připomenou si předchozí setkání papeže s mládeží u nás i ve světě. O hudební doprovod se postará skupina Credenc spolu se Scholou brněnské mládeže (SBM).

Mladí lidé se zapojí i do mše svaté, která začne v 9.45 hodin. Po skončení bohoslužby se s mládeží setká Svatý otec, který ji povzbudí svým slovem. Zástupci této věkové kategorie mu také předají dary - fotoknihu a peněžní šek "Dar pro Afriku".


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS