Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
25.08.2009, kategorie: Otázky a odpovědi

Je možné sehnat nějaké ubytování ve Staré Boleslavi?

Nevíte, zda je ještě možné sehnat ubytování ve Staré Boleslavi, případně nemáte kontakty na někoho, kdo by noclehy nabízel? Je možné přivézt si stan a přespat v něm?

Organizátoři papežské návštěvy sami ubytování návštěvníkům nezajišťují. Zkusit můžete hotely v okolních městech, inzeráty v médiích a na internetu, případně dotazy u institucí, které ve městě působí.

Po skončení nedělního předprogramu bude možné přespat ve vlastních stanech v zadní části louky, na které bude v pondělí 28. září slavena papežská mše. Zájemci si s sebou musí vzít vlastní stan, spacák, karimatku a igelit – hodí se jako izolace proti zimě a vlhku. Jídlo je dobré mít s sebou, bude však možnost si zakoupit občerstvení ve stáncích.

Ve stanovém městečku nebudou sektory, organizátoři doporučují, aby dívky a chlapci spali odděleně. Celý prostor bude osvětlen, k dispozici bude WC i pitná voda. O bezpečnost se postarají pořadatelé, nicméně organizátoři doporučují si nebrat s sebou cenné věci, za jejichž ztrátu neručí. Přenocování bude zdarma.

V pondělí ráno se doporučuje sbalit stan i ostatní věci a vzít si je do svého sektoru; během papežské mše svaté bude stanové městečko hlídáno minimálně.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS