Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
08.09.2009, kategorie: Otázky a odpovědi

Jaké jsou možnosti ubytování v Brně?

Nevíte, zda je ještě možné sehnat ubytování v Brně? Je možné přivézt si stan a přespat v něm?

Organizátoři papežské návštěvy sami ubytování návštěvníkům nezajišťují. Zkusit můžete hotely v Brně, inzeráty v médiích a na internetu, případně dotazy u institucí, které ve městě působí.

Po ukončení sobotního koncertu bude možnost přespání ve vlastním stanu do nedělního rána ve stanovém městečku v areálu tuřanského letiště. Stanové městečko bude otevřeno v sobotu od 15 hodin a uzavřeno v neděli v 5:30 hodin, poté si musíte vzít stan i ostatní věci do sektoru. Před začátkem papežské mše svaté bude stanové městečko zrušeno.

V blízkosti stanového městečka budou zajištěny mobilní záchody a cisterna s pitnou vodou. V těsné blízkosti areálu si můžete zakoupit občerstvení. Celý prostor bude osvětlen. O bezpečnost se postarají pořadatelé. Doporučujeme si nebrat s sebou cenné věci, za jejichž ztrátu neručíme. Přenocování bude zdarma. Doporučujeme, aby dívky a chlapci spali odděleně.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS