Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
21.09.2009, autor: Richard Vocel, kategorie: Mládež

Cyklopouť z Prostějova do Staré Boleslavi

Na setkání se Svatým otcem ve Staré Boleslavi dorazí i mladí lidé v cyklistických helmách
Cyklopouť z Prostějova do Staré Boleslavi

Sraz účastníků cyklopouti Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově je v pátek 25. září ve 14.00 hodin na farní zahradě u kostela Povýšení svatého Kříže. Úvodní trasa povede směrem Prostějov – Konice – Moravská Třebová. V posledně jmenovaném městě je plánován nocleh u bratří františkánů.

V sobotu 26. září se bude pokračovat po trase Moravská Třebová – Česká Třebová – Třebechovice pod Orebem – Hradec Králové, nocuje se u sester salesiánek v Kuklenách.

V neděli 27. září se cyklisté vydají na trasu Hradec Králové – Poděbrady – Nymburk – Stará Boleslav. V pondělí 28. září se mládež setká se Svatým otcem Benediktem XVI. Kola není možné brát do sektorů, v prostoru za sektory bude omezená možnost jejich parkování. Pro organizované cyklopoutníky je plánováno parkování na zahradě Charitního domova.

Po mši svaté se poutníci rozdělí do jednotlivých autobusů a odjedou zpět do Prostějova. Kola a část batohů si převezou auty.

Více informací a přihlášku naleznete na www.cmg.prostejov.cz

© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS