Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
02.07.2009, autor: Jiří Gračka, kategorie: Mládež

Anglicky s papežem na signály.cz

Nový blog na webu křesťanské mládeže nabízí praktické informace i aktuální zprávy
signály.cz

U příležitosti návštěvy papeže Benedikta XVI. v České republice byl na webu křesťanské mládeže signály.cz spuštěn nový blog Návštěva papeže. Jeho adresa je http://navsteva-papeze.signaly.cz. K dispozici zde budou základní informace o návštěvě a další související informace.

Blog Návštěva papeže by měl být informačním zdrojem hlavně pro mladé lidi, uživatele signály.cz. Ti zde naleznou také zprávy a aktuality ze života Svatého otce Benedikta XVI. i podněty k tomu, jak se společně s druhými na tuto událost duchovně připravit. "Blogem Návštěva papeže na signály.cz bychom chtěli podpořit hlavně setkání papeže s mládeží a ministranty, které se bude konat 28. září 2009 ve Staré Boleslavi, kdy bude Svatý otec sloužit mši svatou za účasti mládeže a ministrantů," dodává Jan Šedo, koordinátor webu signály.cz.

Součástí blogu Návštěva papeže na signály.cz je i výukový kurz "Učíme se jazyky s papežem". Mladí lidé mají tak příležitost zdokonalit se ve znalosti anglického jazyka a zároveň se přiblížit osobě Svatého otce.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS